Arrange a Viewing

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga.

  I agree with Terms and Conditions and I've read and agree Privacy Policy.

  Image

  Ta ekskluzywna nieruchomość o powierzchni 250 m2 zapewnia nie tylko przestronne wnętrze, ale również niesamowity widok na ocean oraz góry. Miejsce to jest idealnym wyborem dla osób ceniących sobie wysoki standard życia, wyjątkowy design, świetną lokalizację oraz spokój. Idealnym dopełnieniem jest zapierający dech w piersiach widok na ocean oraz góry.

  Villa posiada 2 poziomy. Na pierwszym z nich znajduje się przestronny salon z kuchnią oraz jadalnią. Drugi poziom składa się z 3 sypialni z własnymi łazienkami. Dom posiada tarasy w każdej części, które zapewniają spektakularne widoki.

  Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się ogród wraz z prywatnym podgrzewanym basen, które dają możliwość zrelaksować się w każdym momencie.

  Zapraszamy do odkrycia luksusu i elegancji w prestiżowych Willach. Kliknij i zarezerwuj swój termin.

  SZCZEGÓŁY WILLI

  Metraż

  Apartament

  Neighborhood

  Silicon Valley

  Price

  $533,000

  City

  San Francisco

  State

  CA

  Zip

  123456

  Property price

  290m2

  Year built

  2020